Toodete tarnimine

Kliendil on valida järgmiste tarneviiside vahel:

  • Kulleriga. Kaup tuuakse kätte üldjuhul 12 tunni jooksul Kliendi poolt märgitud kättetoimetamise aadressile. Tellimused, mis olid tehtud nädalavahetusel, riiklikel pühadel ja tööpäevadel peale kella 16.00 edastatakse kullerile lähimal tööpäeval ning jõuavad kliendile sellele järgneval tööpäeval.
  • Lähimasse Omniva kontorisse tähtmaksikirjana või postipakina. Kaup jõuab kohale 3 tööpäeva jooksul. Pakk väljastatakse elukohajärgsest postiasutusest isikut tõendava dokumendi alusel.
  • SmartPOST või Omniva pakiautomaatide võrk üle Eesti. Kaup jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati 3 päeva jooksul.
  • Ostetud kaubale on võimalik ka ise järgi tulla aadressil Laki 14A, Tallinn. Aeg tuleks eelnevalt kokkuleppida e-maili, telefoni või Skype teel.

Toodete tarnimist osutatakse üle Eesti ja üle maailma (Punkt N6). Saartele adresseeritud saadetised toimetatakse vastavalt transpordiühenduse sagedustele.

Kohe kui kaup on saabunud postioperaatori klienditeenindusse, teavitatakse Klienti sellest elektronpostiga.

Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. NB! Kaupmees ei vastuta Omniva poolt mingisugusel põhjusel ebaõnnestunud paki kohaletoimetamise eest.

Soovitame Kliendil avada saadetis, mis sisaldab kergesti purunevaid esemeid ning on märgistatud kleebistega “Ettevaatlikult”, postitöötaja või kulleri juuresolekul ning veenduda, et toodetel ei ilmne puudusi. Puuduste ilmnemisel soovitame Kliendil vastavalt postitöötaja või kulleri juhistele fakt registreerida ning teavitada sellest ka Kaupmeest.

Toodete tarnimist osutatakse üle maailma. Kaup jõuab kliendi poolt valitud riigi ja linna 6-14 tööpäeva jooksul. Pakk saadetakse lennupostiga koos jälgimise numbriga. Pakki saab jälgida siin: https://www.omniva.ee/business/track_and_trace